Kurumsal
HAKKIMIZDA

Anasayfa   >   Hakkımızda

Kurumsal

HAKKIMIZDA

Köseoğlu Tarım olarak siz değerli müşterilerimize, tarım sektöründe ihtiyaç duyduğunuz, uluslararası standartlarda üretilen tohum, gübre ve zirai ilaç gibi ihtiyaçlarınızı eksiksiz temin edebileceğiniz bir ortam sunuyoruz. Yanı sıra, güvenle ve kaliteyi hissederek kuracağınız dostluk köprüsünüde temin ediyoruz.


Köseoğlu Tarım faliyetlerine kurumsallaşma yolunda tüm dünyanın kabullendiği tarım ürünleri ticaretini kolaylaştırmak, depolanması için yaygın bir sistem oluşturmak, ürün sahiplerinin mallarının emniyetini sağlamak ve kalitesini korumak, ürünlerin sınıf ve derecelerinin yetkili sınıflandırıcılar tarafından saptanmasını sağlamak, ürünlerin mülkiyetini temsil eden ve finansmanını, satışını ve teslimini sağlayan ürün senedi çıkartmak ve standartları belirlenmiş tarım ürünlerinin ticaretini geliştirmek üzere, tarım ürünleri lisanslı depoculuk sistemine dahil olan KÖSEOĞLU AGRO TARIM ÜRÜNLERİ LİSANSLI DEPOCULUK A.Ş'ni kurarak faaliyetlerine bir yenisini daha eklemiştir.


Tohum

Mısır Tohumuları, Ayçiçeği Tohumları, Kanola Tohumları, İnokulantlar, Pamuk Tohumları, Soya Tohumu, Tohumluk Arpa

Gübre

Katı Gübreler, Sıvı Gübreler, Yaprak Gübreleri, Organik Gübreler, Saf Gübreler, Granür Gübreler, Başlangıç Gübreleri

Zirai İlaç

İnsektisitler, Fungisitler, Herbisitler, Tohum İlaçları, Bitki Gelişim Düzenleyiciler

Sera Örtüsü

Sera örtüleri, Malç Sera Filmleri, Solarizasyon Örtüleri, Isı Perde Örtüleri, Sulama Hortumları, Fide ve Gübre Torbaları


YÖNETİM Kurulu Başkanı

HAKKI KÖSE

1959 yılında Adana' da doğan Hakkı KÖSE, 1982 yılında üniversite eğitimini Ankara Üniversitesi Ziraat Fakültesi' nden mezun olduktan sonra 1984 yılında Yüksek Lisansını Çukurova Üniversitesi' nde tamamlamıştır.


Askerlik görevini tamamladıktan sonra ilk iş tecrübesini babasının yanında çalışarak başlar. 1987 yılında Adana' da Tarım sektöründe Ziraat Yüksek Mühendisi olarak ilk adımını atar, ilkesi daima Kurumsallaşmak olan Köseoğlu Tarımın gelişmesinde istihdamı artırma yolunda ilkeli büyümeye devam ettiriyor.


Evli ve 2 çocuk babasıdır.

Köseoğlu Agro

Lisanslı Depoculuk

Köseoğlu AGRO olarak siz değerli müşterilerimize, tarım sektöründe ihtiyaç duyduğunuz, uluslararası standartlarda üretilen tohum, gübre ve zirai ilaç gibi ihtiyaçlarınızı eksiksiz temin edebileceğiniz bir ortam sunuyoruz. Yanı sıra, güvenle ve kaliteyi hissederek kuracağınız dostluk köprüsünüde temin ediyoruz.

Lisanlı Depomuz

25.000 M2 Alana Kurulu, 61.800 Ton Depolama Kapasitesine Sahip Lisanlı Depoculuk Faaliyetinde Ürünlerinizi ELÜS Olarak Saklamaktadır.


Partner Bayilikler

Tahum, Gübre, Zirai İlaç ve Sera Örtüleri Bayilikler.

BİLGİ İÇİN

İletişim Bilgileri

ADRES

Karataş Blv. Yamaçlı Mh. No:135/A Yüreğir/ADANA

OFİS TEL

+90 322 324 10 00

+90 322 324 10 00

EMAIL

info@koseoglutarim.com.tr

Top